Методоб'єднання

Пушкіна Вікторія Володимирівна – директор гімназії, вчитель української мови та літератури.

Кульбеба Тетяна Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури.

Зеленько Олена Миколаївна  – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів.

Барбашина Олена Володимирівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури.

Приходько Людмила Іванівна – заступник директора з навчально-методичної роботи, вчитель зарубіжної літератури.

Сипливець Володимир Григорович – заступник директора з господарської частини.

Бібліотекар – Чуприна Ірина Валентинівна.

Педагог-організатор – Вергун Інна Володимирівна.

Лаборант – Ковтун Олена Миколаївна.

Вчителі української мови та літератури:

Біленко Тамара Олексіївна – вчитель української мови та літератури, класний керівник 6-А класу (каб.30).

Ременюк Людмила Олексіївна – вчитель української мови та літератури, класний керівник 10 класу (каб. 25).

Чепурна Лідія Олексіївна – вчитель української мови та літератури, класний керівник 6-Б класу (каб. 48).

Федюрко Віра Григорівна – вчитель української мови та літератури.

Дубовик Людмила Петрівна – вчитель української мови та літератури.

Вчителі математики та інформатики

Глєбова Наталія Анварівна – вчитель математики.

Товстоп’ята Тетяна Олексіївна – вчитель математики.

Лазаренко Альона Анатоліївна – вчитель математики, класний керівник 9-Б класу (каб. №26).

Гах Сергій Олексійович – вчитель інформатики.

Джафарова Яна Анатоліївна – вчитель інформатики.

Вчителі фізики

Кулик Марія Олексіївна – вчитель фізики та математики.

Тезіков Віктор Олексійович – вчитель фізики та основ здоров’я.

Вчителі біології та хімії

Динька Світлана Василівна  – вчитель біології, класний керівник 8-А класу        (каб. 16).

Клочкова Ольга Анатоліївна – вчитель хімії, класний керівник 7-А класу        (каб.16).

Афоніна Алла Миколаївна – вчитель біології, класний керівник 5-А класу  (каб. 47).

Вчителі історії

Мазун Наталія Андріївна – вчитель історії та правознавства, класний керівник 8-Б класу (каб. 31).

.

Штайнеккер Оксана Володимирівна – вчитель історії, класний керівник 6-В класу (каб.45).

Вчителі іноземної мови

Пузанова Лариса Олександрівна – вчитель німецької мови.

Даниленко Ольга Юріївна – вчитель англійської мови.

Шилова Людмила Олександрівна  – вчитель англійської мови, класний керівник 11 класу (каб. 42)

Лапко Тамара Віталіївна – вчитель англійської мови.

Василенко Ірина Костянтинівна – вчитель англійської мови, класний керівник    5-Б класу (каб.43).

Рибак Наталія Василівна – вчитель англійської мови.

Вчителі зарубіжної  літератури

Приходько Людмила Іванівна – вчитель зарубіжної  літератури.

Сунцова Наталія Аркадіївна – вчитель зарубіжної  літератури, класний керівник    9-В класу (каб.51).

Вчителі географії

Кирилюк Світлана Дмитрівна  – вчитель географії та економіки.

Бадуля Світлана Володимирівна – вчитель географії, класний керівник 9-А класу        (каб. 46).

Вчителі образотворчого мистецтва, мистецтва та трудового навчання

Петренко Олена Валентинівна – вчитель образотворчого мистецтва, мистецтва.

Примак Микола Васильович  – вчитель трудового навчання.

Бадуля Світлана Володимирівна – вчитель трудового навчання.

Вчителі музики

Семенець Любов Григорівна – вчитель музичного мистецтва, мистецтва, класний керівник 8-В клас (каб. 20).

Вчителі фізичного виховання

Вовченко Володимир Віталійович – вчитель фізичного виховання.

Потороча Геннадій Миколайович – вчитель фізичного виховання.

Петруня Вікторія Володимирівна – вчитель фізичного виховання, класний керівник 7-Б класу (каб. 17).

Вчитель «Захист Вітчизни»

 Вовченко Володимир Віталійович – вчитель предмету «Захист Вітчизни» .

Вчителів початкових класів

Зеленько Олена Миколаївна – класовод 1-А класу

Павлова Анна Миколаївна– класовод 1-Б класу

Приходько Ніна Леонідівна – класовод 1-В класу

Ласа Лариса Миколаївна – класовод 2-А класу

Марій Світлана Іванівна – класовод 2-Б класу

Білан Наталія Володимирівна – класовод 2-В класу

Носко Валентина Олексіївна – класовод 3-А класу

Чернета Тетяна Михайлівна – класовод 3-Б класу

Пархоменко Наталія Юріївна – класовод 3-В класу

Поліщук Ольга Леонідівна – класовод 4-А класу

Біла Людмила Миколаївна – класовод 4-Б класу

Андрійченко Тамара Олександрівна – класовод 4-В класу

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net