Кадровий склад

Методичне об’єднання

вчителів математики, фізики, інформатики

Голова методичного об’єднання – Лазаренко Альона Анатоліївна

  1. Гах  Сергій Олексійович – учитель інформатики, спеціаліст другої категорії;
  2. Глєбова Наталія Анварівна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;
  3. Кочур Дмитро Олегович – учитель інформатики, спеціаліст;
  4. Кулик Марія Олексіївна –  учитель математики та фізики, спеціаліст вищої категорії;
  5. Лазаренко Альона Анатоліївна – учитель математики та інформатики, спеціаліст ІІ категорії;
  6. Товстоп’ята Тетяна Олексіївна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;
  7. Тезіков Віктор Олексійович – учитель фізики та  астрономії, основ ОБЖ, спеціаліст вищої категорії.

Методичне об’єднання

вчителів біології, хімії, географії, економіки

Голова методичного об’єднання – Клочкова Ольга Анатоліївна

  1. Афоніна Алла Миколаївна – учитель біології, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  2. Булавенко Світлана Дмитрівна – учитель географії та економіки,  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Кандидат педагогічних наук;
  3. Гіль Олена Миколаївна – учитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист;
  4. Динька Світлана Василівна – учитель біології, спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист;

  1. Клочкова Ольга Анатоліївна – учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист.

Методичне об’єднання

вчителів історії та правознавства

Голова методичного об’єднання – Мазун Наталія Андріївна

  1. Мазун Наталія Андріївна – учитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист;
  2. Штайнеккер Наталія Романівна – учитель історії, спеціаліст вищої категорії;
  3. Штайнеккер Оксана Володимирівна –  учитель історії, спеціаліст вищої категорії.

Методичне об’єднання

вчителів іноземної мови

Голова методичного об’єднання – Пузанова Лариса Олександрівна

  1. Василенко Ірина Костянтинівна –  учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  2. Даниленко Ольга Юріївна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії;
  3. Лапко Тамара Віталіївна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист;
  4. Мартиненко Юлія Миколаївна – учитель німецької мови, спеціаліст другої категорії;
  5. Пузанова Лариса Олександрівна – учитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист;
  6. Рибак Наталія Василівна – учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії;
  7. Шилова Людмила Олександрівна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Методичне об’єднання

вчителів трудового навчання, предметів естетичного циклу

Голова методичного об’єднання –  Семенець Любов Григорівна

  1. Бадуля Світлана Володимирівна – учитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії;
  2. Вергун Інна Володимирівна – учитель  хореографії, спеціаліст;
  3. Петренко Олена Валентинівна – учитель образотворчого мистецтва, спеціаліст першої категорії;
  4. Примак Микола Васильович – учитель трудового навчання,
  5. Семенець Любов Григорівна – учитель музики, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист;
  6. Нагорна Ірина Володимирівна – учитель музики, спеціаліст.

Методичне об’єднання

вчителів фізичного виховання та «Захисту Вітчизни»

Голова методичного об’єднання – Толочко Наталія Володимирівна

  1. Вовченко Володимир Віталійович – учитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни», спеціаліст вищої категорії;
  2. Петруня Вікторія Володимирівна – учитель фізичного виховання, спеціаліст першої категорії;
  3. Потороча Геннадій Миколайович – учитель фізичного виховання, спеціаліст другої категорії;
  4. Толочко Наталія Володимирівна – учитель фізичного виховання, спеціаліст першої категорії.

Методичне об’єднання

вчителів початкових класів

Голова методичного об’єднання –  Андрійченко Тамара Олександрівна

  1. Андрійченко Тамара Олександрівна – учитель  початкових класів, спеціаліст вищої категорії;
  2. Біла Людмила Миколаївна – учитель  початкових класів, спеціаліст
  3. Білан Наталія Володимирівна – учитель  початкових класів, спеціаліст першої категорії;
  4. Дідок Любов Михайлівна – учитель  початкових класів, спеціаліст вищої категорії;
  5. Зеленько Олена Миколаївна – учитель  початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;
  6. Котельницька Ірина Юріївна – вихователь групи продовженого дня, учитель інформатики, спеціаліст першої категорії;
  7. Ласа Лариса  Миколаївна –  учитель  початкових класів, спеціаліст вищої категорії;

  1. Ляшенко  Анжеліка Олексіївна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст вищої категорії, «старший  учитель»;
  2. Мазіна Олена Олександрівна – вихователь групи продовженого дня, спеціаліст вищої категорії;
  3. Марій Світлана Іванівна – учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший  учитель»;
  4. Носко Валентина Олексіївна – учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший  учитель»;
  5. Пархоменко Наталія Юріївна – учитель початкових класів, спеціаліст другої категорії;
  6. Поліщук Ольга Леонідівна – учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший  учитель»;
  7. Приходько Ніна Леонідівна – учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії;
  8. Чернета Тетяна Михайлівна – учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

Педагог – організатор, соціальний педагог – Павлова Анна Миколаївна, спеціаліст другої категорії.

Психолог,  соціальний педагог – Гармаш Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії.

Завідуюча бібліотекою – Чуприна Ірина Валентинівна, провідний бібліотекар.

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net